Manzil: 140104, O`zbekiston, Samarqand shahri, Universitet xiyoboni, 15-uy

2019-2020 o’quv yilida hujjat topshirgan abituriyentlardan kasbiy (ijodiy) imtihonlarini o’tkazish J A D V A L I

Kasbiy (ijodiy) imtihonlarini o’tkazish  J A D V A L I ni yuklab olish

 

Bakalavr (kunduzgi) «Tasviriy san’at va muhandislik grafikasi» yo'nalishiga hujjat topshirgan abituriyentlar uchun Kasbiy (ijodiy) imtihonlar

JADVALI

Guruxlar jadvalini yuklab olish

O’tkazilish vaqti va joyi

Fanning nomi

Soat miqdori

Eslatma

 

1

25 iyulda

SamDU bosh bino xovlisi Sport zalida

soat 8:00 da o’tkaziladi

Qalamtasvir

1 – 6 guruxlar

4 akademik soat

 

Rang tasvir

bo’yicha imtihon topshiruvchilar quyidagi o’quv asboblari bilan kelishlari sÿraladi: akvarel buyog’i (“Leningrad”, “Luch” “Moskva” va hkz.) mo’yqalamlar                (4 o’lchamli,  

9 o’lchamli),

Chizmachilik fani bo’yicha ijodiy imtihon topshiruvchilar qalam (TM, M, 2M), chizg’ich (chiziqli, uchburchakli), transporter, sirkul, o’chirg’ich (yumshoq).

 

2

26 iyulda

SamDU bosh bino xovlisi Sport zalida

soat 8:00 da o’tkaziladi

Qalamtasvir

7 – 12 guruxlar

4 akademik soat

 

3

27 iyul

SamDU bosh bino xovlisi Sport zalida

 soat 8:00 da o’tkaziladi

Qalamtasvir

13 – 17 guruxlar

4 akademik soat

 

4

31 iyulda

SamDU bosh bino xovlisi Sport zalida

 soat 8:00 da o’tkaziladi

Rangtasvir

1 – 6 guruxlar

4 akademik soat

 

5

1 avgust

SamDU bosh bino xovlisi Sport zalida

soat 8:00 da o’tkaziladi

Rangtasvir

7 – 12 guruxlar

4 akademik soat

 

6

2 avgust

SamDU bosh bino xovlisi Sport zalida

 soat 8:00 da o’tkaziladi

Rangtasvir

13 –17 guruxlar

4 akademik soat

7

5 avgust

SamDU bosh bino xovlisi Sport zalida

 soat 8:00 da o’tkaziladi

Chizmachilik

1 – 6 guruxlar

4 akademik soat

8

6 avgast

SamDU bosh bino xovlisi Sport zalida

soat 8:00 da o’tkaziladi

Chizmachilik

7 – 17 guruxlar

4 akademik soat

9

7 avgust

SamDU bosh bino xovlisi Sport zalida

 soat 8:00 da o’tkaziladi

Chizmachilik

13 – 17 guruxlar

4 akademik soat

Eslatma: Abituriyentlar jadvalda ko’rsatilgan kasbiy (ijodiy) imtihonlarga hujjat topshirganligi to’g’risida «Abituriyentning kayd varaqasi», shaxsini tasdiqlovchi hujjat (pasport) bilan kelishlari shart; Soat 8.00 dan kechikkan abituriyentlar imtihonga kiritilmaydi. 

Bakalavr «Rangtasvir: dasgoxli» yo'nalishiga hujjat topshirgan abituriyentlardan ijodiy imtihonlarni o’tkazish

JADVALI

O’tkazilish vaqti va joyi

Fanning nomi

Soat miqdori

Eslatma

 

6 avgust

SamDU bosh binosida

soat 1400 da o’tkaziladi

Kompazisiya

4 akademik soat

Rang tasvir

bo’yicha imtihon topshiruvchilar quyidagi o’quv asboblari bilan kelishlari sÿraladi: akvarel buyog’i (“Leningrad”, “Luch” “Moskva” va hkz.) mo’yqalamlar                (4 o’lchamli,  

9 o’lchamli),

Chizmachilik fani bo’yicha ijodiy imtihon topshiruvchilar qalam (TM, M, 2M), chizg’ich (chiziqli, uchburchakli), transporter, sirkul, o’chirg’ich (yumshoq).

 

7 avgustda

uchun SamDU bosh binosida

 soat 14:00 da o’tkaziladi

 

 

 

 

Rangtasvir

4 akademik soat

 

8 avgust

uchun SamDU bosh binosida

 soat 14:00 da o’tkaziladi

Chizmatasvir

4 akademik soat

Eslatma: Abituriyentlar jadvalda ko’rsatilgan kasbiy (ijodiy) imtihonlarga hujjat topshirganligi to’g’risida «Abituriyentning kayd varaqasi», shaxsini tasdiqlovchi hujjat (pasport) bilan kelishlari shart; Soat 14.00 dan kechikkan abituriyentlar imtihonga kiritilmaydi. 

Bakalavr «Amaliy san’at: badiiy kulolchilik» yo'nalishiga hujjat topshirgan abituriyentlardan ijodiy imtihonlarni o’tkazish

JADVALI

O’tkazilish vaqti va joyi

Fanning nomi

Soat miqdori

Eslatma

 

6 avgust

SamDU bosh binosida

soat 14:00 da o’tkaziladi

Kompazisiya

4 akademik soat

Rang tasvir

bo’yicha imtihon topshiruvchilar quyidagi o’quv asboblari bilan kelishlari sÿraladi: akvarel buyog’i (“Leningrad”, “Luch” “Moskva” va hkz.) mo’yqalamlar                (4 o’lchamli,  

9 o’lchamli),

Chizmachilik fani bo’yicha ijodiy imtihon topshiruvchilar qalam (TM, M, 2M), chizg’ich (chiziqli, uchburchakli), transporter, sirkul, o’chirg’ich (yumshoq).

 

7 avgustda

uchun SamDU bosh binosida

 soat 14:00 da o’tkaziladi

Rangtasvir

4 akademik soat

 

8 avgust

uchun SamDU bosh binosida

 soat 14:00 da o’tkaziladi

Chizmatasvir

4 akademik soat

Eslatma: Abituriyentlar jadvalda ko’rsatilgan kasbiy (ijodiy) imtihonlarga hujjat topshirganligi to’g’risida «Abituriyentning kayd varaqasi», shaxsini tasdiqlovchi hujjat (pasport) bilan kelishlari shart; Soat 8.00 dan kechikkan abituriyentlar imtihonga kiritilmaydi. 

Bakalavr (sirtqi) «Tasviriy san’at va muhandislik grafikasi» yÿnalishiga hujjat topshirgan abituriyentlardan ijodiy imtihonlarni o’tkazish

JADVALI

Guruxlar jadvalini yuklab olish

O’tkazilish vaqti va joyi

Fanning nomi

Soat miqdori

Eslatma

 

1

28 iyulda

SamDU bosh bino xovlisi Sport zalida

soat 8:00 da o’tkaziladi

Qalamtasvir

1 – 7 guruxlar

4 akademik soat

 

Rang tasvir

bo’yicha imtihon topshiruvchilar quyidagi o’quv asboblari bilan kelishlari sÿraladi: akvarel buyog’i (“Leningrad”, “Luch” “Moskva” va hkz.) mo’yqalamlar  (4 o’lchamli,  

9 o’lchamli),

Chizmachilik fani bo’yicha ijodiy imtihon topshiruvchilar qalam (TM, M, 2M), chizg’ich (chiziqli, uchburchakli), transporter, sirkul, o’chirg’ich (yumshoq).

 

2

29 iyulda

SamDU bosh bino xovlisi Sport zalida

soat 8:00 da o’tkaziladi

Qalamtasvir

8 – 14 guruxlar

4 akademik soat

 

3

30 iyul

SamDU bosh bino xovlisi Sport zalida

 soat 8:00 da o’tkaziladi

Qalamtasvir

15 – 20 guruxlar

4 akademik soat

 

4

3 avgust

SamDU bosh bino xovlisi Sport zalida

 soat 8:00 da o’tkaziladi

Rangtasvir

1 – 7 guruxlar

4 akademik soat

 

5

4 avgust

SamDU bosh bino xovlisi Sport zalida

soat 8:00 da o’tkaziladi

Rangtasvir

8 – 14 guruxlar

4 akademik soat

 

6

5 avgust

SamDU bosh bino xovlisi Sport zalida

 soat 14:00 da o’tkaziladi

Rangtasvir

15 –20 guruxlar

4 akademik soat

7

8 avgust

SamDU bosh bino xovlisi Sport zalida

 soat 8:00 da o’tkaziladi

Chizmachilik

1 – 7 guruxlar

4 akademik soat

8

9 avgast

SamDU bosh bino xovlisi Sport zalida

soat 8:00 da o’tkaziladi

Chizmachilik

8 – 14 guruxlar

4 akademik soat

9

10 avgust

SamDU bosh bino xovlisi Sport zalida

 soat 8:00 da o’tkaziladi

Chizmachilik

15 – 20 guruxlar

4 akademik soat

Eslatma: Abituriyentlar jadvalda ko’rsatilgan kasbiy (ijodiy) imtihonlarga hujjat topshirganligi to’g’risida «Abituriyentning kayd varaqasi», shaxsini tasdiqlovchi hujjat (pasport) bilan kelishlari shart; Soat 8.00 dan kechikkan abituriyentlar imtihonga kiritilmaydi. 

Bakalavr (kunduzgi) 2019-2020 o’quv yilida Samarqand davlat universiteti «Musiqa» ta’limi yo'nalishiga hujjat topshirgan abituriyentlardan  ijodiy imtihonlarni o’tkazish

JADVALI

Guruxlar jadvalini yuklab olish

Guruhlar

O’tkazilish kuni va vaqti

O’tkazilish joyi

1.

1-3-guruhlar

25.07.2019

soat 8:00

SamDU Kasbiy ta’lim fakulteti, (majlislar zali). Spetamen shox ko’chasi, 166-uy

2.

4-6-guruhlar

26.07.2019

soat 8:00

SamDU Kasbiy ta’lim fakulteti, (majlislar zali). Spetamen shox ko’chasi, 166-uy

3.

7-10-guruhlar

27.07.2019

soat 8:00

SamDU Kasbiy ta’lim fakulteti, (majlislar zali). Spetamen shox ko’chasi, 166-uy

Eslatma: Abituriyentlar jadvalda ko’rsatilgan kasbiy (ijodiy) imtihonlarga hujjat topshirganligi to’g’risida «Abituriyentning kayd varaqasi», shaxsini tasdiqlovchi hujjat (pasport) bilan kelishlari shart; Soat 8:00 dan kechikkan abituriyentlar imtihonga kiritilmaydi. 

 

Bakalavr (kunduzgi) 2019-2020 o’quv yilida Samarqand davlat universiteti «Cholg’u ijrochiligi: xalq cholg’ulari (rubob prima, qashqar va afg’on rubobi» yo’nalishi bo’yicha xujjat topshirgan abituriyentlar uchun ijodiy  imtihonlar barcha guruhlar uchun 28.07.2019 y. soat 8:00 SamDU Kasbiy ta’lim fakulteti, (majlislar zali). Spetamen shox ko’chasi, 166-uy, binosida bo’lib o’tadi

Eslatma: Abituriyentlar jadvalda ko’rsatilgan kasbiy (ijodiy) imtihonlarga hujjat topshirganligi to’g’risida «Abituriyentning kayd varaqasi», shaxsini tasdiqlovchi hujjat (pasport) bilan kelishlari shart; Soat 8:00 dan kechikkan abituriyentlar imtihonga kiritilmaydi. 

 

Bakalavr (kunduzgi) 2019-2020 o’quv yilida Samarqand davlat universiteti «Vakal san’ati: ananaviy xonandalik» yo’nalishi bo’yicha xujjat topshirgan abituriyentlar uchun ijodiy  imtihonlar barcha guruhlar uchun 28.07.2019 y. soat 8:00 da  SamDU Kasbiy ta’lim fakulteti, (majlislar zali). Spetamen shox ko’chasi, 166-uy,  binosida bo’lib o’tadi

Eslatma: Abituriyentlar jadvalda ko’rsatilgan kasbiy (ijodiy) imtihonlarga hujjat topshirganligi to’g’risida «Abituriyentning kayd varaqasi», shaxsini tasdiqlovchi hujjat (pasport) bilan kelishlari shart; Soat 8:00 dan kechikkan abituriyentlar imtihonga kiritilmaydi. 

Bakalavr (sirtqi) 2019-2020 o’quv yilida Samarqand davlat universiteti «Musiqa» ta’limi yo’nalishi hujjat topshirgan abituriyentlardan ijodiy imtihonlarni o’tkazish

JADVALI

Guruxlar jadvalini yuklab olish

Guruhlar

O’tkazilish kuni va vaqti

O’tkazilish joyi

1.

1-5-guruhlar

29.07.2019

soat 8:00

SamDU Kasbiy ta’lim fakulteti, (majlislar zali). Spetamen shox ko’chasi, 166-uy

2.

6-10-guruhlar

30.07.2019

soat 8:00

SamDU Kasbiy ta’lim fakulteti, (majlislar zali). Spetamen shox ko’chasi, 166-uy

3.

11-16-guruhlar

31.07.2019

soat 8:00

SamDU Kasbiy ta’lim fakulteti, (majlislar zali). Spetamen shox ko’chasi, 166-uy

Eslatma: Abituriyentlar jadvalda ko’rsatilgan kasbiy (ijodiy) imtihonlarga hujjat topshirganligi to’g’risida «Abituriyentning kayd varaqasi», shaxsini tasdiqlovchi hujjat (pasport) bilan kelishlari shart; Soat 8:00 dan kechikkan abituriyentlar imtihonga kiritilmaydi. 

2019-2020 o’quv yilida Samarqand davlat universitetiga hujjat topshirgan Ko’zi ojiz abituriyentlar  uchun kirish imtihonlarni o’tkazish J A D V A L I

Fanning nomi

O’tkazilish kuni

O’tkazilish joyi  va vaqti

1

Ona tili va adabiyoti

Rus tili va adabiyoti

Tojik tili va adabiyoti

 

27.07.2019

 

SamDU Fizika binosi

8:00 da boshlanadi

2

Biologiya

Geografiya

Fizika

Tarix

 

28.07.2019

 

SamDU Fizika binosi

8:00 da boshlanadi

3

Matematika

Kimyo

Chet tili

 

29.07.2019

 

SamDU Fizika binosi

8:00 da boshlanadi

Eslatma: Abituriyentlar jadvalda ko’rsatilgan kasbiy (ijodiy) imtihonlarga hujjat topshirganligi to’g’risida «Abituriyentning kayd varaqasi», shaxsini tasdiqlovchi hujjat (pasport) bilan kelishlari shart; Soat 8:00 dan kechikkan abituriyentlar imtihonga kiritilmaydi.   

 

2019-2020 o’quv yilida Samarqand davlat universiteti o’qitish  tojik tilida olib boriladigan ta’lim yo’nalishlari bo’yicha kirish  imtihonlari (ko’p balli tizim asosida test sinovlari)ni o’tkazish

JADVALI

Ta’lim yo’nalishi

Fanlar majmuasi

Ball

O’tkazilish kuni va vaqti

O’tkazilish joyi va onasi

1.

Tojik tili va adabiyoti

Tojik tili va adabiyoti

Tarix

Chet tili

3.1

2.1

1,1

19-20.07.2019 yil soat

8:00 da

SamDU Bosh binosida

2.

Boshlang’ich ta’lim va sport-tarbiyaviy ish

Tojik tili va adabiyoti

Matematika

Chet tili

3,1

2,1

1,1

20.07.2019 yil soat

8:00 da

SamDU Bosh binosida

3.

Tarix o’qitish metodikasi

Tarix

Ona tili va adabiyoti

Chet tili

3,1

2,1

1,1

20.07.2019 yil soat

8:00 da

SamDU Bosh binosida

4.

Matematika o’qitish metodikasi

Matematika

Fizika

Tojik tili va adabiyoti

3,1

2,1

1,1

28.07.2019 yil soat

8:00 da

SamDU Bosh binosida

5.

Fizika va astranomiya o’qitish metodikasi

Fizika

Matematika

Tojik tili va adabiyoti

3,1

2,1

1,1

28.07.2019 yil soat

8:00 da

SamDU Bosh binosida

6.

Texnalogik ta’lim

Fizika

Matematika

Tojik tili va adabiyoti

3,1

2,1

1,1

28.07.2019

yil soat

8:00 da

SamDU Bosh binosida

7.

Maktabgacha ta’lim

Biologiya

Ona tili va adabiyot

Tarix

3,1

2,1

1,1

28.07.2019 yil soat

8:00 da

SamDU Bosh binosida

8.

Biologiya o’qitish metodikasi

Biologiya

Ximiya

Tojik tili va adabiyoti

3,1

2,1

1,1

28.07.2019 yil soat

8:00 da

SamDU Bosh binosida

9

Kimyo o’qitish metodikasi

Kimyo

Matematika

Ona tili va adabiyoti

3,1

2,1

1,1

28.07.2019 yil soat

8:00 da

SamDU Bosh binosida

Eslatma: Abituriyentlar jadvalda ko’rsatilgan kasbiy (ijodiy) imtihonlarga hujjat topshirganligi to’g’risida «Abituriyentning kayd varaqasi», shaxsini tasdiqlovchi hujjat (pasport) bilan kelishlari shart; Soat 8:00 dan kechikkan abituriyentlar imtihonga kiritilmaydi. 

 

2019-2020 o’quv yilida Samarqand davlat universiteti «Jismoniy madaniyat» yo’nalishiga (KUNDUZGI BO’LIM) hujjat topshirgan abituriyentlardan ijodiy imtihonlarini o’tkazish

J A D V A L I

Guruxlar jadvalini yuklab olish

Ijodiy imtihonlarning nomi 

Ijodiy imtihon o’tkazilish sanasi, vaqti

Ijodiy imtihon qabul qilish joyi va manzili

1

Yengil atletika:

1. 100 m ga yugurish;

2. 1000 m ga yugurish.

2019 yil 25 iyul kuni

Soat 800 da.

1,2,3,4,5,6,7-guruhlar

Soat 10:00 da.

8,9,10,11,12,13,14,15-guruhlar

Soat 14:00 da.

16,17,18,19,20,21,22-guruhlar

Soat 16:00 da

23,24,25,26,27,28,29,30-guruhlar

Samarqand shahar, Mirzo Ulug’bek ko’chasi «Dinamo» stadioni

Avtobuslar: 4, 16, 32, 66,73,44

2019 yil 26 iyul kuni

Soat 8:00 da.

31,32,33,34,35,36,37-guruhlar

Soat 10:00 da.

38,39,40,41,42,43,44,45-guruhlar

Soat 14:00 da.

46,47,48,49,50,51,52-guruhlar

Soat 16:00 da

53,54,55,56,57,58,59,60-guruhlar

2019 yil 27 iyul kuni

Soat 8:00 da.

61,62,63,64,65,66,67-guruhlar

Soat 10:00 da.

68,69,70,71,72,73,74,75-guruhlar

Soat 14:00 da.

76,77,78,79,80,81,82-guruhlar

Soat 16:00 da

83,84,85,86,87,88,89,90-guruhlar

2

Sport o’yinlari:

1. Basketbol;

2. Valeybol.

2019 yil 31 iyul kuni

Soat 8:00 da.

1,2,3,4,5,6,7,9,10,11,12,13-guruhlar

Soat 10:00 da.

14,15,16,17,18,19,20,21,22,2324,25,26-guruhlar

Soat 14:00 da.

27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39-guruhlar

Soat 16:00 da

40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52-guruhlar

SamDU jismoniy madaniyat fakulteti

№1- sport zali, (Samarqand chet tillari instituti hovlisida)

Avtobuslar: 1, 6, 9, 10, 32, 44,73, 99.

2019 yil 1 avgust kuni

Soat 8:00 da.

53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65-guruhlar

Soat 10:00 da.

66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78-guruhlar

Soat 14:00 da.

79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90-guruhlar

3

Gimnastika:

1. Turnikda tortinish;

2. Gimnastika narvonida osilgan holda 90 gradus burchak ostida ko’tarish.

2019 yil 5 avgust kuni

Soat 8:00 da.

1,2,3,4,5,6,7,9,10,11-guruhlar

Soat 10:00 da.

12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23-guruhlar

Soat 14:00 da.

24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34-guruhlar

Soat 16:00 da

35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45-guruhlar

SamDU jismoniy madaniyat fakulteti

№1- sport zali, (Samarqand chet tillari instituti hovlisida)

Avtobuslar: 1, 6, 9, 10, 32, 44,73, 99.

2019 yil 6 avgust kuni

Soat 8:00 da.

46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56-guruhlar

Soat 10:00 da.

57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68-guruhlar

Soat 14:00 da.

69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79-guruhlar

Soat 16:00 da

80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90-guruhlar

Eslatma: Hujjat topshirgan abituriyentlar diqqatiga

Yengil atletika, Sport o’yinlari va Gimnastika sport turlariga (krasovka, keta, futbolka, triko - sport formasi bo’lishi shart);

jadvalda ko’rsatilgan barcha imtixonlarga xujjat topshirganlik to’g’risida tilxat, shaxsini tasdiqlovchi xujjat (pasport) bilan kelishlari shart;

Guruxlar bo’yicha jadvalda ko’rsatilgan vaqtdan kechikkan abituriyentlar imtihonga kiritilmaydi.

 

2019-2020 o’quv yilida Samarqand davlat universiteti «Jismoniy madaniyat» yo’nalishiga (SIRTQI BO’LIM) hujjat topshirgan abituriyentlardan ijodiy imtihonlarini o’tkazish J A D V A L I

Guruxlar jadvalini yuklab olish

Ijodiy imtihonlarning nomi

Ijodiy imtihon o’tkazilish sanasi, vaqti

Ijodiy imtihon qabul qilish joyi va manzili

1

Yengil atletika:

1. 100 m ga yugurish;

2. 1000 m ga yugurish.

2019 yil 28 iyul kuni

Soat 8:00 da.

1,2,3,4,5,6,7-guruhlar

Soat 10:00 da.

8,9,10,11,12,13,14-guruhlar

Soat 14:00 da.

15,16,17,18,19,20,21-guruhlar

Soat 16:00 da

22,23,24,25,26,27,28,29-guruhlar

Samarqand shahar, Mirzo Ulug’bek ko’chasi «Dinamo» stadioni

Avtobuslar: 4, 16, 32, 66,73,44

2019 yil 29 iyul kuni

Soat 8:00 da.

30,31,32,33,34,35,36-guruhlar

Soat 10:00 da.

37,38,39,40,41,42,43-guruhlar

Soat 14:00 da.

44,45,46,47,48,49,50-guruhlar

Soat 16:00 da

51,52,53,54,55,56,57,58-guruhlar

2019 yil 30 iyul kuni

Soat 8:00 da.

59,60,61,62,63,64,65,66-guruhlar

2

Sport o’yinlari:

1. Basketbol;

2. Valeybol.

2019 yil 1 avgust kuni

Soat 16:00 da

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14-guruhlar

SamDU jismoniy madaniyat fakulteti

№1- sport zali, (Samarqand chet tillari instituti hovlisida)

Avtobuslar: 1, 6, 9, 10, 32, 44,73, 99.

2019 yil 2 avgust kuni

Soat 8:00 da.

15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27-guruhlar

Soat 10:00 da.

28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40-guruhlar

Soat 14:00 da.

41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53-guruhlar

Soat 16:00 da.

54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66-guruhlar

3

Gimnastika:

1. Turnikda tortinish;

2. Gimnastika narvonida osilgan holda 90 gradus burchak ostida ko’tarish.

2019 yil 3 avgust kuni

Soat 10:00 da.

1,2,3,4,5,6,7,8,9-guruhlar

Soat 14:00 da.

10,11,12,13,14,15,16,17,18,19-guruhlar

Soat 16:00 da.

20,21,22,23,24,25,26,27,28-guruhlar

SamDU jismoniy madaniyat fakulteti

№1- sport zali, (Samarqand chet tillari instituti hovlisida)

Avtobuslar: 1, 6, 9, 10, 32, 44,73, 99.

2019 yil 4 avgust kuni

Soat 8:00 da.

29,30,31,32,33,34,35,36,37-guruhlar

Soat 10:00 da.

38,39,40,41,42,43,44,45,46,47-guruhlar

Soat 14:00 da.

48,49,50,51,52,53,54,55,56,57-guruhlar

Soat 16:00 da.

58,59,60,61,62,63,64,65,66-guruhlar

Eslatma: Hujjat topshirgan abituriyentlar diqqatiga

Yengil atletika, Sport o’yinlari va Gimnastika sport turlariga (krasovka, keta, futbolka, triko - sport formasi bo’lishi shart);

jadvalda ko’rsatilgan barcha imtixonlarga xujjat topshirganlik to’g’risida tilxat, shaxsini tasdiqlovchi xujjat (pasport) bilan kelishlari shart;

Guruxlar bo’yicha jadvalda ko’rsatilgan vaqtdan kechikkan abituriyentlar imtihonga kiritilmaydi.

 

2019-2020 o’quv yilida «SPORT FAOLIYaTI»(xotin-qizlar sporti yo’nalishi bo’yicha) hujjat topshirgan abituriyentlardan ijodiy imtihonlarini o’tkazish J A D V A L I

Guruxlar jadvalini yuklab olish

Ijodiy imtihonlarning nomi

Ijodiy imtihon o’tkazilish sanasi, vaqti

Ijodiy imtihon qabul qilish joyi va manzili

1

Yengil atletika:

1. 100 m ga yugurish;

2. 400 m ga yugurish

2019 yil 30 iyul kuni

Soat 10:00 da.

1,2,3,4,5,6,7,8,9-guruhlar

 

Samarqand shahar, Mirzo Ulug’bek ko’chasi «Dinamo» stadioni

Avtobuslar: 4, 16, 32, 66,73,44

2

Gimnastika:

1. 30soniya davomida kvadratda sakrash;

2. Gimnastika narvonida osilgan holda 90 gradus burchak ostida ko’tarish.

2019 yil 3 avgust kuni

Soat 8:00 da.

1,2,3,4,5,6,7,8,9-guruhlar

 

SamDU jismoniy madaniyat fakulteti

№1- sport zali, (Samarqand chet tillari instituti hovlisida)

Avtobuslar: 1, 6, 9, 10, 32, 44,73, 99.

3

Sport o’yinlari:

1. Basketbol;

2. Voleybol;

3. Gandbol.

2019 yil 7 avgust kuni

Soat 8:00 da.

1,2,3,4,5,6,7,8,9-guruhlar

 

SamDU jismoniy madaniyat fakulteti

№1- sport zali, (Samarqand chet tillari instituti hovlisida)

Avtobuslar: 1, 6, 9, 10, 32, 44,73, 99.

Eslatma: Hujjat topshirgan abituriyentlar diqqatiga

Yengil atletika, Gimnastika va Sport o’yinlari sport turlariga (krasovka, keta, futbolka, triko - sport formasi bo’lishi shart);

jadvalda ko’rsatilgan barcha imtixonlarga xujjat topshirganlik to’g’risida tilxat, shaxsini tasdiqlovchi xujjat (pasport) bilan kelishlari shart;

Guruxlar bo’yicha jadvalda ko’rsatilgan vaqtdan kechikkan abituriyentlar imtihonga kiritilmaydi.